Seminarium dyplomowe w założeniu powinno być przestrzenią wspólnej pracy nad budującą się wiedzą. Powinno być miejscem dyskusji, konfrontowania tego, czego się dowiedzieliśmy i uczenia się od siebie nawzajem. W praktyce coraz częściej staje się ono jednak serią równoległych, indywidualnych projektów, w których każdy student pracuje nad innym tematem, w dużej mierze w izolacji. W efekcie…
